Seminaria i Konferencje (S&C)

sc

 

Aleksandra Żuchowska, wiceprezes ds. S&C

Cześć! Mam na imię Aleksandra i jestem koordynatorem sekcji o nazwie Seminaria i Konferencje – skrót S&C wziął się od nazwy sekcji w języku angielskim. Czym zajmuje się sekcja, o potocznej nazwie „esencje”?

Na początku, należy Wam się małe sprostowanie – wbrew nazwie, nie zajmuje się organizacją wyłącznie tych dwóch projektów, ale także tworzymy duże projekty międzynarodowe takie jak Law School, Study Visit, czy Institutional Visit, które, oprócz możliwości zagranicznego wyjazdu i uczestnictwa w programach merytorycznych, dają możliwość poznania wspaniałych ludzi – studentów prawa z całego świata.

Projekty organizowane przez członków sekcji są bardzo różnorodne. Oprócz rozwoju naukowego, zapewniamy także doskonałą zabawę podczas imprez i wycieczek.

Jakie umiejętności i cechy będą przydatne w pracy członka sekcji? Przydadzą Ci się: kreatywność, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, zainteresowanie różnymi dziedzinami prawa, ciekawość świata i chęć współdziałania w ELSA, a wszelkie zdolności organizatorskie zostaną szczególnie docenione.

Jestem pewna, że jeśli to czytasz posiadasz chociaż jedną z tych cech! Dlatego niezależnie od tego, na którym roku jesteś – jeśli rozpiera Cię energia i masz głowę pełną pomysłów, dołącz do nas!

Jeśli masz już teraz jakieś pytania – pisz śmiało!