Marketing

mkt

 

Aleksandra Urbańska, wiceprezes ds. Marketingu ELSA Poznań

Cześć, mam na imię Aleksandra! Całkiem niedawno w zaszczycie przypadło mi koordynowanie prac sekcji Marketingu! Sekcja marketingu zdecydowanie różni się od pozostałych trzech celem swojej działalności. Marketing ELSA to m. in. pozyskiwanie środków na bieżącą działalność Stowarzyszenia, to także kontakt z partnerami naszych projektów i dbanie o nasz najlepszy wizerunek na zewnątrz. Przeto w niemal każdym projekcie ELSA Poznań zobaczysz swój realny wkład marketingowy!

Jeśli chcesz zdobyć przydatne w przyszłym życiu zawodowym umiejętności i uczestniczyć w szkoleniach z zakresu autoprezentacji, negocjacji, rozmowy biznesowej oraz prowadzić kontakty z podmiotami z wielu branż biznesu (nie tylko z kancelariami prawniczymi) – wybierz Marketing!

Marketing pozwoli Ci rozwinąć w sobie na takie cechy charakteru, jak otwartość na rozmowę, pewność siebie czy asertywność. Poprzez bardzo szerokie spektrum partnerów, z którymi się kontaktujemy, niemal każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wspieramy projekty wszystkich sekcji, a jedynym niezależnym projektem sekcji Marketing jest Niezbędnik Studenta WPiA. Zapraszam do marketingu!

Serdecznie zapraszam! Jeśli masz już teraz jakieś pytania – pisz śmiało!